שיטת ההנחיה שלי

"תודה לך ענת על ערב נפלא ומקרב. שמרת על ניואנסים חברתיים עדינים ומתחשבים
כך שכל הסובבים נהנו ואף זכו להצצה מקרית ומפתיעה לעתים פנימה"
(שירה, ת"א)

כמעט בכל תחום בחיינו – בעבודה, במשפחה, בזוגיות – אנחנו נקלעים לשגרה או מציאות מסוימת שבאיזשהו שלב אנו רוצים לעשות בה שינוי.

אך הכי קשה זה לדעת מה בדיוק רוצים לשנות ומאיפה להתחיל.

שיטת הנחייה שלי מסייעת לגלות זאת במפגש אמתי ומעמיק, בו מדברים בכנות על הדברים ושמים "הכל על השולחן" באווירה אינטימית ופתוחה.
הכלים ההשלכתיים שאני משלבת בסדנאות ואירועי החוויה שאני עורכת מאפשרים לכל אחד ואחת לצאת מהמפגש עם מסקנות אישיות וקבוצתיות, ולדעת מה הצעד הראשון שצריך ואפשר לעשות להתחלת השינוי.

מדוע זה עובד?
כי אנו אוהבים לשחק ולשמוע סיפורים,  וגם משום שהרבה יותר קל לנו לתאר אסוציאציה שעולה בדמיוננו ולהעלות רעיונות חדשים מצפייה בתמונה מסוימת, מאשר לגלות ולספר ישירות מה מפריע לנו, מה היינו מבקשים, מה אנחנו אוהבים ועל מה אנחנו מודים.
כשהתקשורת משוחררת יותר הדיאלוג הרבה יותר פתוח, נעים ופורה. לכן, במטרה"לעקוף את השכל", לתת חופש ליצירתיות שבנו ולעודד הסתכלות מנקודות מבט חדשות ורעננות אני משתמשת, לפי הצורך והסיטואציה, בקלפים מטפוריים, קלפי אימון השלכתיים, קלפי ערכים, קלפי מסרים ובמשחק האימון POINTS OF YOU וגם משלבת מוסיקה וסיפורים מתאימים ומעוררי השראה.
יש הקוראים לקלפים אלו קלפים טיפוליים אבל אני לא מטפלת –  אני מנחה, מאמנת, מעודדת , מגשרת, מעלה למודעות, ומעצימה.
הגישה שלי מבוססת על פסיכולוגיה החיובית, המתמקדת ומחזקת  את  הרגשות  החיוביים שלנו ומאפשרת  לאדם  לממש  את הפוטנציאל האנושי הטמון בו ולהפיק יותר שמחה והנאה מהחיים.

בין אם זו הפעלה חווייתית באירוע חברתי, סדנה בארגון, מפגש אימון אישי או סדנת הכשרה לאנשי מקצוע – המשתתפים נהנים ממשחק חברתי מגבש המעודד  אותם להעלות אסוציאציות, לתת דרור לדמיון והמחשבה, לשתף ביתר קלות,ולגלות עולם שלם של  יכולות מפתיעות:

  • לבחון אירועים ודילמות בחייהם בראיה שונה
  • להתייחס לנושאים מוכרים מנקודת מבט אחרת
  • להגיע לתובנות ורעיונות חדשים
  • לגלות את הדרך לשינוי ומה צריך לעשות כדי לשנות
  • לראות את עצמנו ואת הסובבים אותנו בצורה חדשה ונטולת שיפוטיות

קלף הצלחה ללא שם

קלף כוחנות

קלף התמסרות

קלף תירוצים

מאז שאימצתי את הקלפים ההשלכתיים ככלי אימון והנחיה אסוציאטיבי ופרקטי, הפכתי למומחית בעבודה אתם ולמנחה מוסמכת –
בשיטת POINTS OF YOU .
השימוש שאני עושה בקלפים, כלים יצירתיים וסיפורים מתאימים מעשיר כל אינטראקציה והופך את הסדנאות, אירועי החוויה וההפעלות שאני מפתחת ומנחה לחוויה ייחודית של הנאה, תובנות ותקשורת מיוחדת.
עוד על שיטת העבודה עם קלפים השלכתיים תוכלו לקרוא במאמר "מה זה קלפים השלכתיים?"  באתר.