הפעלות חווייתיות לימי כיף

"נהנינו מאד מהנחייה שלך אתמול. הרגשנו שתרמת לנו גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית. הזרימה שלך עם הקבוצה, האווירה הנינוחה והעומק בפיענוח הכרטיסים היו מאד משמעותיים ומיוחדים."
אפרת, מנהלת הדרכה

כמה פעמים שברתם את הראש בחיפושים אחר רעיון לפעילות ביום כיף הבא?
אתם לא היחידים.

כל מי שצריך לארגן אירועי תמריץ לעובדים ו/או לקוחות יודע שזו משימה מורכבת.
הקשר עם הלקוחות והעובדים חשוב לארגון ואתם עושים רבות כדי לשמר ולמנף אותו.

לכן, כשמדובר ביום כיף שצריך לחבר אותם לארגון ולהעניק להם ערך מוסף – האירוע צריך להיות מקורי, מהנה וייחודי.

ההפעלה החווייתית לימי כיף שאני מציעה היא מעין "Take 5" – פסק זמן, עצירה מרגיעה ומרעננת ממרוץ החיים, להתבוננות, גיבוש תובנות וקבלת החלטות, מתוך חשיפה לזוויות חדשות בנושאים השונים המעסיקים כל אחד מהמשתתפים.
בסדנה המשתתפים עוברים דרך משחק תהליך "מיני אימון" והעצמה אישית,באופן אישי, בזוגות או בקבוצה בסיוע קלפים מטפוריים.
הפעילות יכולה להיות חלק מיום כיף עם תחנות, ולהיערךלקבוצת עובדים / לקוחות כיחידה אחת או בחלוקה ליחידים או קבוצות אינטימיות של זוגות ו/או שלישיות. זאת כדי לאפשר לכל המשתתפים להתייעץ ולשתף זה את זה בנושאים החשובים להם, בפורמט הנוח להם.

החיבור המיוחד שנוצר בעבודה הקבוצתית מאפשר למשתתפים:

• להכיר זה את זה מזווית חדשה ושונה מזושהם פוגשים יום יום במשרד
• להעצים את הקשר הקיים ביניהם ועם הארגון
• להחשף לנקדות מבט חדשות ,ללמוד משהו על עצמם, להגיע לתובנות ולהחלטות.
• לקחת מהסדנה ערך מוסף אישי שילווה אותם הלאה בחייהם הפרטיים והמקצועיים

משתתפים רבים סיפרו לי שבעקבות התהליך הממוקד שחוו בסדנה "נפל להם אסימון רציני" שאפשר להם לקבל החלטותמשנות חיים בתחומי הזוגיות והקריירה.

איך זה קורה?

כדי ולאפשר למשתתפים לצאת מהחשיבה האוטומטית ולהעלות רעיונות חדשים לגבי נושאים אישיים של כל אחד מהם, אני משלבת באירוע עבודה עם קלפי אימון מטפוריים של צילומים אמנותיים, קטעי שירה, מסרים וכדומה, לצד סיפורים מעוררי השראה שאני בוחרת בהתאם לנושא האירוע או נושאים שמתעוררים במהלכו. לעיתים אני מתבלת את הסדנה בקטעי מוסיקה מתאימיםו/או תהליך דמיון מודרך הלוקח את המשתתפים למקומות קסומים או אפילו משחקי חברה משעשעים.
הכלים הללו מסייעים להוציא את המשתתפים מהשגרה וליצור במהלך האירועאווירה מרגיעה, נעימה, חברית, פתוחהומהנה. בתום האירוע המשתתפים חשים חיבור שונה והיכרות מחודשת עם חבריהם לעבודה. ומסייע להירגע ולצאת

סדנת יום כיף מתאימה כפעילות חווייתית מעצימה ליום האישה, יום המשפחה, יום הולדת, מפגש לקוחות נבחרים, סדנת גיבוש ושיפור עבודת צוות, ויום כיף שמאפשר לעצור את המרוץ העסקי, ולקחת אתנחתא קלה באירוע ייחודי שתורם ישירות לכל עובד / לקוח באופן אישי, ומחזק את הקשר בין העובדים, הארגון והלקוחות.
כהפעלה חווייתית הסדנה בנויה לקבוצות גדולות של 5-25 משתתפים, זוג או שלישית חברות שבא להן לפרגן לעצמן יום כיף ייחודיאו כמפגש אישי קצר וממוקד אחד על אחד.

כל יום כיף נבנה ספציפית בהתאם למטרה לשמה נועד. לפני האירוע אני משוחחת או נפגשת עם איש / אשת הקשר בארגון ועל בסיס המידע שקבלתי אני מתכננת ובונה את הפעילות בהתאםלמטרה ולקבוצת המשתתפים.
בין אם מדובר ביום כיף חווייתי לעובדים, מנהלים, או ללקוחות נבחרים–אתם כמארגני האירוע תזכו למחמאות על יום הכיף המקורי והייחודי שארגנתם ולהמון תודות על חוויה חד פעמית שהמשתתפים חוו בזכותכם.

ועוד כמה פרטים חשובים

• משך הסדנה: 1.5-3 שעות
• מיקום: במשרדי הלקוח או בכל חלל מרווח עם מקומות ישיבה לכל המשתתפות

אני מזמינה אותך ליצור קשר ולשוחח איתי ללא כל התחייבות

ענת 86 30 290 052 I דוא"ל anatrm@inter.net.il