חוויית יום הולדת מעצימה ומרגשת

"לענת המקסימה,

המון תודה על ערב מענג וכייפי שהעברת ביום הולדתי. העבודה עם הקלפים פתחה את כל הבנות לשיתוף וכנות שריגשה אותנו מאוד. כל הבנות שנכחו בערב ללא יוצא מהכלל, אמרו לי שהן נהנו מאוד והיה מפגש עם אנרגיות טובות של אהבה, קבלה וחברות. והכל בזכותך!!
אז שוב תודה מעומק הלב. את מתנה אמיתית לכל מי שרוצה לפרגן לעצמה יום הולדת ממלא ומטעין אנרגטית!"

באהבה רבה
אהובה קשת, מנחה מוסמכת בדמיון מודרך ו-NLP

נכון, אפשרלחגוג יום הולדת בבית קפה או מסעדה, להרים כוסית, לפתוח מתנות ו…ללכת הביתה.
אבל אפשר לשדרג את האירוע ולחגוג לגמרי אחרת.

עבורך
יום ההולדת יהפוך לחוויה מעצימה שתרגש אותך ואת חברותייך.

עבור חברתך / אמך / אחותך  (או אשתך…)

זו יכולה להיות מסיבת הפתעה אינטימית, אישית ומיוחדת במינה שתסחף את כולן.

b_dayמפגש של קרבה באירוע כמו שרצית
בימי ההולדת החווייתיים שאני מנחה נוצר מעגל נשים חם ולבבי סביב כלת יום ההולדת.

הסבב שאני מנחה במהלך המפגש מאפשר לכל המשתתפות להכיר זו את זו ואת את הקשר הקיים בין כל אחת מהן אליך.

גם אם החברות מהעבודה לא מכירות את החברות מהאוניברסיטה או את חברות הילדות נוצר חיבור מופלא בין כולן. בנוסף לזה,כל אחת לומדת משהו על עצמה ויוצאת מהאירוע עם ערך מוסף אישי שילווה אותה הלאה בחייה.

איך זה קורה?

לפני האירוע אני נפגשת או משוחחת עם זו שחוגגת יום הולדת או עם המזמין/ה (חברה/ בן זוג/ בת משפחה וכו').בשיחת ההיכרות אני לומדת עלבעלת השמחה, הרקע האישי שלה ועל המשתתפותשאמורות להגיע. לאחר מכן אני בונה את הערב בהתאמה לסגנון האישי, קבוצת המשתתפות והאווירה שמעוניינים להעניק לאירוע.

באירוע עצמו אני משלבת עבודה עם קלפים השלכתיים שונים (Points Of You   ועוד)  צילומים אמנותיים, ציטוטים שונים משירים בנושא חברות, אהבה ויחד, מספרת סיפורים מתאימים ומעוררי השראה,  ועוד כלים אסוציאטיביים שונים שאני בוחרת על בסיס שיחת ההכרות. הכלים הללו מסייעים לי ליצור אווירה חמה ועוטפתבאירוע מרגש, שבסיומו כל המשתתפות חשות כאילו הן מכירות זו את זו שנים רבות.

למי זה מתאים?

לנשים בכל הגילאים ולמפגשי נשים מכל הסוגים. בין אם מדובר ביום ההולדת שלך, מסיבת הפתעה שאת מארגנת למישהי יקרה לך, מפגש של אימהות ובנות לכבוד בת המצווה, חגיגת בנות לרגל גיוס, אירוע מיוחד ,פרישה,  או כל סיבה אחרת למפגש נשים – את מאוד תשמחי שבחרת בי והיא (וגם הן) לא תפסיק להודות לך על חוויה חד פעמית ובלתי נשכח.

ועוד כמה פרטים חשובים

אני מזמינה אותך ליצור קשר ולשוחח איתי ללא כל התחייבות

ענת 86 30 290 052 I דוא"ל anatrm@inter.net.il