מעגלי נשים

"את הדמעות (שהופתעתי לגלות) בסדנת המודעות המאתגרת של ענת רונאל מטלון מינפתי לפרץ אדיר של עשיה שינוי והתחדשות.ממליצה בחום על הסדנה(בהשראת קלפי מודעות) שיכולה להפיל אסימון קטן ולהתניע שינוי ענק בחיים."

יפעת יפה גיל – מייסדת "Start smart לעסקים"

מעגלי נשים

ענת מנחה מעגלי לנשים לשלל חוויות ולמגוון אירועים כמו:

  • יום המשפחה
  • יום האישה
  • ערבי נשים חוויתים


ערבי הנשים שענת מעבירה ליום האישה ויום המשפחה הינם ערבים מהנים, מספקים המגלים המון על עצמכם.

סדנאות מעגלי נשים להעצמת נשים

מאז ומעולם אחוות נשים היוותה ביטוי לקשר עמוק ומפרה של חברות, עזרה הדדית ושיתוף.
הקשרים שלנו עם הנשים בחיינו: סבתות, אימהות, בנות, אחיות, בנות משפחה, חברות וקולגות מאד משמעותיים בחיינו.
אם אתן רוצות לחוות פעילות משותפת, חווייתית, מרגשת, מעצימה ובעלת ערך מוסף אישי וקבוצתי- הסדנה שלי מיועדת לכן.

סדנת מודעות והעצמת נשים

 שאני מנחה היא מעין "מיני אימון" חווייתי בקבוצה הנוגע בקשרים שלנו, התלבטויות, קבלת החלטות ונושאים המעסיקים נשים בתחומי קריירה, זוגיות, אימהות, יחסים ועוד.

במפגש מגבש וחווייתי, המשלב רגעי צחוק קלילים לצד רגעי עומק מרגשים ו"מפילי אסימונים", המשתתפות מקבלות רעיונות וזוויות ראיה חדשות על תהליכים ואירועים שונים בחייהן, וכולן יוצאות עם תובנות המעניקות ערך מוסף לחייהן הלאה.

זה תמיד מרגש מחדש לשמוע תודה.

במיוחד כמו זו של אחת המשתתפות בסדנת העצמה נשית שהנחיתי, שהודתה לי על כך שבעקבות ההתבוננות והתהליך שעברה עם עצמה ועם חברותיה בסדנה – קבלה החלטה שסייעה לה להפוך מאם חד הורית לאשה נשואה שהיום הרה ללדת. לא, אני לא קוסמת… אך השילוב של עיתוי, תהליך התמקדות אישי ועצירה להתבוננות יחד עם הכלים שמאפשרים להביט על הדברים אחרת – אפשרו לה לקבל החלטה כה משמעותית.

סדנת העצמת נשים מתאימה

כפעילות חווייתית ומעצימה ליום האישה, יום המשפחה, מפגש אימהות ובנות מצווה, יום הולדת, מסיבת רווקות, סדנת גיבוש ושיפור עבודת הצוות של נשים בארגונים, כגון: מורות, אחיות, מפגש לרגל פרישה מהעבודה, אך לא רק.

הפעילות הייחודית הזו יכולה להעשיר כל מפגש חולין של חברות המעוניינות לעצור לרגע את מרוץ החיים, להתכוונן, להתלבט יחד, לחוות חויה יחודית ומרגשת וגם להעצים את הקשר ביניהן ועוד.

בסדנה אני משלבת

תהליכים מרתקים וקלפים השלכתיים (כמוPOINTS OF YOU   ואחרים)יחד עם תמונות, שירים, ציטוטים, המשמשים ככלים אסוציאטיביים "עוקפי שכל" ומאפשרים לכל משתתפת להעלות רעיונות חדשים ולהביע את מחשבותיה באופן חופשי. כמו כן, אני מתבלת את המפגש בסיפורים רלוונטיים לנושאים שעולים כמעוררי השראה וחומר למחשבה

האווירה האינטימית שנוצרת בסדנה עוטפת את המשתתפות בחיבוק חם ויוצרת תקשורת מרתקת, המחברת נשים גם במקרים בהם חלקן מעולם לא פגשו זו את זו.

כל סדנה מיוחדת במינה

ונבנית ספציפית בהתאם למטרה לשמה היא נועדה, בין אם מדובר בסדנה חווייתית לאירוע פרטי או להשגת מטרה עסקית. לפני האירוע אני משוחחת או נפגשת עם המזמינה ובהתאם למידע הרלוונטי אני מתכננת ובונה את הפעילות כדי שתתאים למטרה ולקבוצת המשתתפות.

ועוד כמה פרטים חשובים

  • משך סדנת העצמת נשים: שעה וחצי –שעתיים- 4שעות.
  • מיקום: בחלל מרווח בבית או בכל מקום עם מקומות ישיבה לכל המשתתפות
  • מחיר: ממש סביר