המלצות

" לענת המקסימה, המון תודה על ערב מענג וכייפי שהעברת ביום הולדתי. העבודה עם הקלפים פתחה את כל הבנות לשיתוף וכנות שריגשה אותנו מאוד. כל הבנות שנכחו בערב ללא יוצא מהכלל, אמרו לי שהן נהנו מאוד והיה מפגש עם אנרגיות טובות של אהבה, קבלה וחברות. והכל בזכותך!! אז שוב תודה מעומק הלב. את מתנה אמיתית לכל מי שרוצה לפרגן לעצמה יום הולדת ממלא ומטעין אנרגטית! באהבה רבה "
אהובה קשת
מנחה מוסמכת בדמיון מודרך ו-NLP
Thursday, August 31, 2017
" ענת היקרה, נהנינו מאד מההנחיה שלך אתמול. הרגשנו שתרמת לנו גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית. הזרימה שלך עם הקבוצה, האווירה הנינוחה, והעומק בפיענוח הכרטיסים היה מאד משמעותי ומיוחד. כל הכבוד וישר כוח. "
אפרת זילברמן
מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני פישמן אחזקות
Thursday, August 31, 2017
" ענת היקרה מאוד ומכון שיפור החשובים,אין מילים בפי לתאר את התהליך המדהים שעברתי ב10 מפגשים.ענת אחת האנשים המדהימים שיצא לי להכיר והיא למדה,העצימה,וחזקה אותנו בכל דרך,נתנה יחס אישי לכל אחד ולא ויתרה על אף אחד! אחרי המפגשים אני יכול להגיד בפה מלא שאני אדם שונה ,יותר אמיץ,יותר חזק ,לא מוותר לעצמי ולחיים. למדתי המון על עצמי על החוזקות שלי ,וכיצד אני צריך להתנהל בהמשך ..מאוד מודה לכם וכמובן לענת המהממת על כל העזרה בדרך! תודה רבה רבה,מעריך המון. "
בן פאר
Thursday, August 31, 2017
" ברצוני להודות לך על הקורס בו זכיתי להשתתף ואת זו שהנחית אותו... הקורס היה מקצועי מאודדדד... הגישה שלך כ"כ נעימה ומכבדת. החיוך שלא מש משפתייך לרגע. הסבלנות הרבה שלך שלא נגמרת אף פעם. הנתינה האין סופית שלך. התכנים המותאמים לציבור שלנו כחרדיות היו ניכרים באופן מוחלט... "
דהן חגית
Thursday, August 31, 2017
" אתחיל בעובדה שהעניקה לי סיבה מצויינת לקום בבוקר, (לא דבר של מה בכך אחרי שנים של חוסר עניין בכל.) סביבה תומכת ומעשירה תוך התחככות עם אנשים חדשים ומוכשרים ששיתפו את דרכי ההתמודדות שלהם עם הנכות והמוגבלות, שהגדירו מחדש את מאת האחוזים של יכולתם, מאלה שאבתי המון עידוד... "
Thursday, August 31, 2017
" הסדנא המעצימה הזאת כשמה כן היא אני יכולה לומר שמלבד ההיכרות הנפלאה עם אנשים מדהימים כל אחד בדרכו זכיתי להכיר אותך יקירה הצלחת לרתק אותי הבנתי הרבה דברים לגבי חיי עד כה והצלחתי לקבל המון כלים להמשך הדרך. הצלחת לעורר בי את הרצון לקום וללכת ללמוד(מקווה שהצליח להגשים את החלום) וגרמת לי להבין שאם לא אעשה זאת אז העולם יפסיד. כל מפגש אני חוזרת עם אנרגיות מטורפות תובנות חדשות ודרך הסתכלות חדשה לגבי החיים. תודה רבה על הכל מקווה שעוד ניפגש. "
Thursday, August 31, 2017
בענת יש המון שמחה ורואים שהיא אוהבת אנשים, העבירה את פעילות הגיבוש בצורה קלילה וכייפית!! נהננו מאוד!! ממליצה בחום!
הילה משה
Thursday, August 31, 2017
רוצו ללמוד אצל ענת, הסדנה שבה השתתפתי היתה מרתקת, סוחפת וממוקדת כל כך שכבר יומיים אחרי הסדנה השתמשתי בביטחון בחלק מהכלים שלמדתי! השתמשתי בקבוצה אחת בסיפור על הגרזן..ובשנייה בחירת חוזקות עם קלפים גלויים...היה מדהים!
רוזנה רזניק
Thursday, August 31, 2017
ענת המהממת עשתה אצלנו בגולן סדנה. השתתפו בסדנה בעיקר נשים מתחום האימון והטיפול. היתה סדנה מרתקת מהנה ומפתיעה. כולן יצאו ב'אורות'. בוקר מתנה לעצמי. ממליצה ממש
מיכל כהן נויברגר
Thursday, August 31, 2017
מחפשת משהו נוסף להעשיר בו את ארגז הכלים האימוני או הטיפולי שלך? אצל ענת תמצאי בדיוק את זה. היא מעבירה סדנאות בצורה מרגשת, נעימה, מעשירה וחווייתית. לא רק שלמדתי אצלה איך לעבוד עם הקלפים מול קבוצות ומתאמנים, עברתי בעצמי תהליך מרגש. ממליצה בחום!
עידית שטרן
Thursday, August 31, 2017