אודות

ענת רונאל מטלון (MA)

מאמנת ומנחת סדנאות חווייתיות לגיבוש, העצמה ומוטיבציה- ברוח הפסיכולוגיה החיובית- מומחית לעבודה עם קלפי אימון השלכתיים –
משלבת בתהליכים: קלפים, סיפורים, מוזיקה, צילומים NLP ודמיון מודרך ויצירה.
עוסקת גם ביעוץ ואימון תעסוקתי, מימוש עצמי ובין אישי.
מנחת סדנאות הדרכה לאנשי מקצוע טיפוליים ויעוציים.
כותבת בנושא קריירה ואימהות בעיתונות, חובבת אנשים, מוסיקה תיאטרון וספרות והכי חשובה לי – המשפחה.
אני נשואה ואמא ל-2 בנים, ומתגוררת בת"א.
יש לי BA בייעוץ חינוכי וסוציולוגיה -MA בניהול משאבי אנוש, לימודי יעוץ ארגוני.

במסגרת הגשמת החלומות שלי, התחלתי לימודי דוקטורט… בפסיכולוגיה – תרפיה בקבוצה – אך לאחר שנת השקעה בה הבנתי שזה בא על חשבון המשפחה – החלטתי לדחות את המשך הלימודים לשלב מאוחר יותר. אני חשה שהזמן קצר והמלאכה מרובה.
והמוטו שלי הוא: "החיים הם עכשיו!! " – לא מחר…. (וגם לא בגלגול הבא…)

כל ערב (כמעט) אני כותבת ומודה על 5 דברים טובים שקרו לי היום (בהשראת דר' טל בן שחר והפסיכולוגיה החיובית) וכל בוקר "ברכת השחר" שלי היא:" תודה שאנו רק מצוננים…"
במסע של חיי אני בשלב של הגשמה, נהנית לעזור ולתמוך באנשים המעוניינים בשינויים, לאחר שנוכחתי עד כמה זה לא קל…; השינוי מהקריירה הראשונה שלי (בתחום הפרסום, השיווק והכסף….) בה התחלתי כעב' ,זמנית" – לקח לי 12 שנה …ולמצוא מה אני באמת רוצה לעשות, ויכולה לתרום מכישורי- היה תהליך של עוד כמה שנים …ואני עדין בתהליך.

אני מאד נהנית להנחות סדנאות ימי הולדת, ערבי נשים, אירועים חברתיים ומפגשי גיבוש וצוותי עבודה – בסדנאות חוויה ואימון בעזרת קלפי מודעות, שהם בעיני כלי אסוציאטיבי מעולה המאפשר לנו להעלות רעיונות חדשים לנו לגמרי.. וגם יוצר אוירה מיוחדת ומקרבת.

גורם לי אושר לגרום אושר לאנשים:

ונראה לי שאין מתנה יפה מזו לתת לאדם: שחבריו וקרוביו יביעו את אהבתם והערכתם (עוד בחייו….), וכשאני רואה את בת היומולדת (לדוגמא) המוקפת בחם, כשחברותיה מעצימות אותה ומברכות ביצירתיות שעלתה בסיוע הקלפים, וגם כל אחת מהן יוצאת עם תובנות משמעותיות ו"צידה" לדרכה, זה סיפוק ואושר גדול. אני כ"כ שמחה לפגוש את משתתפי הסדנאות אחרי תקופה כשמספרים לי שהעזו ועשו שינוי בעקבות החלטה ומוטיבציה שקיבלו בתהליך בסדנה.

תמונת החזון: 
לסייע לאנשים לנוע לעבר מטרתם
מתוך חוויה, הכלה ואהבה.