הפעלה ליום המשפחה

"את מקסימה ומוארת והפכת את היום לערכי ותורם, תודה על המתנה לכולנו."     חניתה

למרות שערך המשפחה טבוע עמוק בקרבנו בשנים האחרונות חל פיחות במעמדו. בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות כאשר במשפחות רבות לכל אחד סמארטפון, מחשב וטלוויזיה אנשים הופכים בודדים ומרוחקים יותר.

כמו בכל מערכת יחסים גם במשפחה פרגון, עזרה הדדית, אכפתיות, חום, תמיכה, נתינה ללא סיבה מיוחדת ועוד… מתחזקים ומשביחים את הקשר המשפחתי.

הסדנה ליום המשפחה שאני מנחה נוגעת באופן חווייתי בהיבטים השונים של הנושא ומעניקה למשתתפים נקודות מבט חדשות על הווי המשפחתי ומאפשרת להם להכיר זה את זה, לאזור אומץ ולהיפתח, להביע תחושות ודברים שלא היו נאמרים בסיטואציה אחרת, לבדוק ולזהות מתוך התהליך מה חשוב לכל אחד מבני המשפחה ומה חשוב למשפחה כולה יחד. וזאת במפגש חווייתי וייחודי של רגעים קלילים ותהיות מעמיקות שמעצים את החיבור בין כל המשתתפים ומחזק את הקשר המשפחתי.

הסדנה מתאימה כפעילות חווייתית לכבוד יום המשפחה בארגונים פרטיים ועסקיים וכאירוע פרטי עבור משפחות גרעיניות ומורחבות שמעוניינות לחגוג את יום המשפחה ו/או אירוע משפחתי כל שהוא ולייצר / לחדש / לחזק קרבה מהנה בין בני המשפחה.

הסדנה משלבת קלפי אימון מגוונים (כ-POINTS OF YOU  , ערכים,זמר  ועוד)  תמונות, שירים, ציטוטים, סיפורים וכלים אסוציאטיביים מעוררי השראה ו"מפילי אסימונים" שנועדו לאפשר לכל בן משפחה להביע את רעיונותיו באווירה חמימה, לבבית ומכילה שמעודדת תקשורת פתוחה ומקרבת.

הסדנה נבנית בהתאמה אישית למשפחה ודרישותיה לאחר שיחה או מפגש הכרות עם המזמין/ה.

ועוד כמה פרטים חשובים

  • משך הסדנה: שעהוחצי- שעתיים.
  • מיקום: בחלל מרווח עם מקומות ישיבה לכל המשתתפים